.

.

New
TFA9810T/N1,112 IC AMP AUD STER D 2X12W 32-SOIC TFA9810T 9810 TFA9810

TFA9810T/N1,112 IC AMP AUD STER D 2X12W 32-SOIC TFA9810T 9810 TFA9810

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

Дел бр : TFA9810 T/N1,112. Пакет : 32-така. Опис : IC Amp Aud Ster D 2x12 W 32-SOIC. : TFA9810 T/N1,112. Пакет : 32-така. Опис : IC Amp Aud Ster D 2x12 W 32-SOIC. -Снабдување : 8 V ~ 20 VFEATURES : Диференцијални влезови, краток спој и термичка заштита Монтација Тип : Површински пакет на уреди за монтирање : 32-така.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди