.

.

New
Rijerusb VGA KVM Кабел, 16 Нозете, 16ft Поврзете СО Kvm Прекинувачи, USB Тастатура/Глувчето Кабел И Монитор КАБЕЛ 5M

Rijerusb VGA KVM Кабел, 16 Нозете, 16ft Поврзете СО Kvm Прекинувачи, USB Тастатура/Глувчето Кабел И Монитор

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Поврзете ги компјутерите со VGA и USB портите со kvm TK-207 K, TK-209 K, TK-407 K, TK-409 K, TK-423 K, TK-803 R, TK-804 R, TK-1603 R kvm прекинувач Монитор : VGA/SVGA HDB 15-пински Машки На Машки. ТАСТАТУРА/Глушец : УСБ 1. 2-ВО-1 УСБ КВМ Должина на кабелот : 16 Стапки. 1 Година ГАРАНЦИЈА РАЈЕР Производителот. Повеќекратен Конектор во Дизајн Со Еден Кабел За Лесно Управување Со Кабелот Брзо и лесно поврзување НА USB компјутер СО Прекинувач ОД 801 UKL KVM. КОМПЛЕТОТ ЗА КАБЛИ квм УСБ НА РАЈЕР се состои од кабел од 5 стапки со конектори на секој крај. Ова е подолг кабел за замена од 16,5 СТАПКИ ЗА 801 UKL. Крајот НА прекинувачот КВМ има USB б (машки) конектор и конектор. Крајот на компјутерот има USB (машки) конектор и VGA (HD15) машки конектор. Одговараат За Асин : B01 HBGK87 K.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди