.

.

New
Кулнел Ковчег Притиснете На Совети За Уметност На Ноктите Мат Бургундска Црвена, Сјајна Природна гола француска лажна Нокти

Кулнел Ковчег Притиснете На Совети За Уметност На Ноктите Мат Бургундска Црвена, Сјајна Природна гола

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

2сетови нокти секој сет, вклучува : 23~24 парчиња поставени целосни нокти (во различни големини), мини датотека за нокти и лист транспарентна налепница за лепак со двојна страна. црвен сјаен рамен врв супер долг лажен шајка : 23~24 парчиња поставете полни нокти (во различни големини), мини датотека за нокти и лист проѕирна налепница за лепак од двојна страна.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди