.

.

New
Брејди Машки Памучен Дрес Р+д Долг Ракав

Брејди Машки Памучен Дрес Р+д Долг Ракав

DEN 1.00

Тековен
Во продавницата

50% Рециклиран памук, 50% ПАМУК Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Мека рака чувство. Рециклиран памук. Добредојдовте НА БРЕЈДИ Истражување И Развој. ВО БРЕЈДИ веруваме дека знаењето е бесконечно и растот е континуиран. Кога се соочуваме со нови или стари предизвици, истражувањето е од суштинско значење. Сите ние сме ученици, наставници и соиграчи, инспирирани од постојана височина. Бидете дел од ТИМОТ ЗА ИСТРАЖУВАЊЕ И РАЗВОЈ БРЕЈДИ СО оваа маичка за вратот на екипажот, направена со рециклиран и ПАМУК БЦИ. БРЕЈДИ е бренд за облека од следната генерација, создаден од Том Брејди, каде целодневната изведба одговара на стилот и удобноста. Изграден на две децении извонредност и прогресивен холистички пристап кон животот + спорт, БРЕЈДИ обезбедува систем на облека што настапува низ арените на спортот и вашето секојдневие. Инспиративна и славење на величината во сите нас, бидејќи Величината Трае Вечно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди