.

.

New
Девојки Лента За Глава Истегнете Бебе Доенче 1 ПАРЧИЊА Лак За Глава Цветна Лента За Коса детски додатоци За Коса Супер Луксузен Салон За Креда За Коса

Девојки Лента За Глава Истегнете Бебе Доенче 1 ПАРЧИЊА Лак За Глава Цветна Лента За Коса детски додатоци

DEN 1408.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : Полиестер Една Големина Одговара Најмногу, растеглива Мека и Модерна. 1 Лента За Глава НА КОМПЈУТЕР. Повод : Секојдневно. Девојки Лента За Глава Истегнете Бебе Доенче 1 ПАРЧИЊА Лак За Коса Цветна Лента За Коса детски додатоци за Коса супер Луксузна Креда За Коса салонска големина одговара на повеќето, еластична Мека И модерна Тип на шема : Шарена Пригода : Дневни Забелешки : Различен компјутер има различен монитор,бојата може да биде мала разлика,Благодарам за вашите сфаќања.Сезона : Во Секоја Сезонамногу удобна Ткаенина за Истегнување,а за себе и За Вашите Пријатели.Материјал : Полиестерген : Бебе1 Лента За Глава на КОМПЈУТЕР.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди