.

.

New
Каспари Десин Пасиментерија Хартија Лен Коктел Салфетки Во Ривиера Сина-Две Пакувања од 15

Каспари Десин Пасиментерија Хартија Лен Коктел Салфетки Во Ривиера Сина-Две Пакувања од 15

DEN 271.20

Тековен
Во продавницата

Материјалот за Постелнина од хартија нуди елеганција и издржливост Печатени Во Германија користејќи нетоксични бои растворливи во вода. Вклучени 30 коктел салфетки; Две Пакувања од 15. Салфетка од 5х5 инчи, 10х10 инчи кога е отворена. Добро се комбинира Со држачите за коктел салфетки На Каспари. Материјалот за Постелнина од хартија нуди елеганција и издржливост. Печатени Во Германија користејќи нетоксични бои растворливи во вода. Вклучени 30 коктел салфетки; Две Пакувања од 15. Салфетка од 5х5 инчи, 10х10 инчи кога е отворена. Добро се комбинира Со држачите за коктел салфетки На Каспари. Хартиената Постелнина на каспари нуди изглед на лен, чувство на ткаенина и практичност на хартијата. Хартиените ленени салфетки се екстра абсорбента и издржливи, што ги прави идеални за забавна и секојдневна употреба. Изработени се од ултра издржлива, ленена воздушна хартија и печатени со нетоксични бои растворливи во вода. Овие салфетки се направени со употреба на еколошки свесни суровини, што гарантира дека тие се и биоразградливи и компостабилни. Нашите живописни опции за боја и прекрасните дизајни ја издигнуваат секоја пригода. Печатени Во Германија. Вклучени 30 салфетки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди