.

.

New
Мали Делови Fsc508cbg Тркалезна Завртка За Превоз Со Ниска Јачина, Челик, Шеснаесетник, Големина На Конец 1/2-13, Долга 8

Мали Делови Fsc508cbg Тркалезна Завртка За Превоз Со Ниска Јачина, Челик, Шеснаесетник, Големина На Конец

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

Материјал : челик Големина на конец : 1/2 " -13. Должина : 8 инчи. Тркалезна Завртка За Превоз Со Ниска Јачина, Челик, Шестоаголник, Големина На Конец 1/2"-13", Цинк, Топло Поцинкувана, Долга 8" (Пакување од 5). Материјал : челик. Големина на конец : 1/2 " -13. Должина : 8 инчи. Тркалезна Завртка За Превоз Со Ниска Јачина, Челик, Шестоаголник, Големина На Конец 1/2"-13", Цинк, Топло Поцинкувана, Долга 8" (Пакување од 5). Брзо Снабдување специјализира во различни сврзувачки елементи кои се протегаат низ електронската, транспортната, градежната, комерцијалната и воената индустрија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди