.

.

New
Лаву Лента Во Екстензии Човечка Коса Нагласи Валкана Русокоса Со Платина Руса Лента Екстензии На Коса Вистинска Човечка Коса Мека Директно Лепило Двострано 18 Инчи

Лаву Лента Во Екстензии Човечка Коса Нагласи Валкана Русокоса Со Платина Руса Лента Екстензии На Коса Вистинска

DEN 591.84

Тековен
Во продавницата

Ние се придржуваме до првичната намера за квалитет, култура ,esетика 20-годишна прва класа фабрика снабдување и ѕвезда, инфлуенсер моделирање тим се изгради заедно. Создадете чудо На Модата на Главата што брзо станува убаво за 30 секунди, ослободете ги фризурите и ослободете ги природните инстинкти на народите. €Laavoo & Light Како Пердув € Зошто Лентата Во Екстензии за Коса е една од најпопуларните екстензии за коса? Бидејќи лесниот дизајн на лаву лента во екстензии за коса обезбедува максимална удобност при нивно носење цел ден. Тенките парчиња не додаваат дополнителна тежина на вашата коса, додека сепак обезбедуваат многу покриеност кога се нанесуваат правилно без да се создадат испакнатини или грутки како што можат да направат некои други форми на екстензии. Како резултат на тоа, вашата коса ќе изгледа многу природно. €Laavoo & Вистинска Човечка Коса}Нашата Лента Во Екстензии на Коса е направена од вистинска човечка коса. Најдобриот дел за ЛАВУ е нашиот уникатно деликатен процес на третман без киселина гарантира дека косата ќе остане здрава, сјајна и во одлична состојба во текот на целиот живот. Тие се производи испратени од небото за вас. Тежина : 10"-12" 30гр, 14 " -30 " 50гр, вкупно 20 парчиња. Препорачуваме користење на 3-4 пакувања за целосна глава. €Laavoo & Разноврсност Во Стилот ● Лентата Во екстензии НА Коса на LAAVOO доаѓа во различни бои и должина. Тие можат да бидат стилизирани за да создадат различен изглед исто како вашата коса , од секојдневно носење до специјални настани, да ја покажат својата убавина во различни прилики. Со лента во продолжување на косата, исто така можете лесно да преминете од кратка или фина коса на долги и дебели прамени кои изгледаат сосема природно. Да ве направиме посигурни е исто така она што лаву секогаш го бара. €Laavoo & Максимално Држење-ленти ние користиме професионален американски бел лепак со цел да ја одржиме адхезијата на лентите и да избегнеме паѓање. Испраќаме ленти за замена со секое пакување коса.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди