.

.

New
Фонтана За Вода За Мачки Преносна Храна За Шишиња За Кучиња И Чинии За Складирање Фидер За Чување Кучиња Материјали За Патувања За Миленичиња Алкохоличари За Милен

Фонтана За Вода За Мачки Преносна Храна За Шишиња За Кучиња И Чинии За Складирање Фидер За Чување Кучиња Материјали

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

1 ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ; фидер за вода користи безбеден и нетоксичен материјал од пп смола, така што сопственикот може да биде посигурен и да им овозможи на миленичињата безбедно да пијат водаЗаштита на животната средина, Енергетски ефикасна, Безбедност И Здравје : оваа фонтана за вода за миленичиња е дизајнирана во ултра; Изработена од материјали за храна, Без БПА. 2 Лесно излегување;Лесно излегување : БЕЗ ГРИЖИ ЗА ИЗЛЕГУВАЊЕ; Работете И не грижете се за пиењето миленичиња кога излегувате. Имаме повеќе време да го правиме она што го сакаме. Тоа е идеален избор за сопствениците на мачки и кучиња. 3 Уникатен Транспарентен Дизајн гледајќи го неговиот проѕирен сад, можете да знаете кога да додадете вода или чиста. Дизајнот на расклопување го прави поудобно за чистење и додавање на вода. 4 РАБОТИ КОИ БАРААТ ВНИМАНИЕ; не може да додаде топла вода и не може да се мие со топла вода, внимавајте да не користите корозивни детергенти при чистење. 5 ЗАДОВОЛСТВОТО Е ЗАГАРАНТИРАНО; вашата среќа е наш главен приоритет. Ако поради некоја причина сте незадоволни од вашиот водоводџија за миленичиња, ве молиме контактирајте не директно за несомнено враќање или замена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди