.

.

New
Организатор На Пилули За Дневни Пилули, 7 Прегради Пренослив Организатор На Апчиња За Пилули, [Преклопен Дизајн] Кутија За Таблети За Џеб Од Чанта За Држење Витамини

Организатор На Пилули За Дневни Пилули, 7 Прегради Пренослив Организатор На Апчиња За Пилули, [Преклопен

DEN 166.24

Тековен
Во продавницата

⏰Голем Организатор На Пилули : [Премиум Материјал] оваа кутија за организатор на таблети е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, издржлив, без мирис и без БПА, погоден за чување на вашите апчиња ⏰Голема Футрола За Апчиња : [7 Прегради] оваа кутија за лекови има 7 прегради (6 мали прегради за мали апчиња и 1 големи прегради за капсули и витамини).Со јасни капаци, лесно се разликуваат таблетите во секоја преграда без отворање на капаците. ⏰Голема Кутија За Апчиња : [Преклопен И Магнетски Дизајн] магнетниот дизајн и внатрешните капаци се комбинираат за да формираат ДВОЈНА БРАВА,спречува паѓање на апчињата. Кутијата за таблети цврсто се затвора, не грижете се дека случајот ќе се отвори во вашата чанта. ⏰Голем Контејнер За Апчиња : [Заштитете Ги Апчињата] кога ќе се преклопат затворено, ќе го држите случајот со лекот цврсто затворен, ќе спречите влажнење на апчињата, ќе спречите лепење прашина на апчињата и ќе ви овозможи да земате чисти апчиња. ⏰Голем Држач За Пилули : [За Патување] Големина : 5,3 "Х 3,9 " Х 1,6". Лесно може да се стави во чантата, куферот, ранецот, чантата,дури и џебот од палтото,особено погоден за патување, удобен за носење.1 х 3-месечна гаранција.Вашето радосно искуство за купување е нашата цел. Ако имате проблем со квалитетот со нашиот производ, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди