.

.

New
Шисеидо Анеса Совршена УВ Крема За Сончање Благо Млеко N SPF50+ ПА+++ + 60ml

Шисеидо Анеса Совршена УВ Крема За Сончање Благо Млеко N SPF50+ ПА+++ + 60ml

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Овој производ се увезува Од Јапонија Објавен е Во Јапонија на 20 јануари 2021 година. Удобно УВ што ја штити нежната кожа. Ув млеко за чувствителна кожа. Развиена специјална технологија која ги дисперзира агентите ЗА заштита ОД УВ на нано ниво. Мазно и висококвалитетно чувство како свила. Хипоалергична формулација, без додатоци*, без мирис, без боење, може да се користи за бебиња ** и деца и може да се отстрани со сапун. Супер водоотпорен. * Без алкохол, конзерванси (парабени), минерално масло ** Со Исклучок на новороденчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди