.

.

New
Бенмонау Пикси Исечете Перики За Црни Жени Кратки Перики За Коса Со Тресне Темно Мешани Сиви Кратки Перики За Црни Жени Природни Кратки Фризури За Жени Перики Од Си

Бенмонау Пикси Исечете Перики За Црни Жени Кратки Перики За Коса Со Тресне Темно Мешани Сиви Кратки Перики

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

● Синтетичка Перика Отпорна на Топлина Со врвен Квалитет,Многу стилски дизајн со природен изглед и мек допир `+ Перика Стил : Краток краток пикси намалување перики за црни жени, Ви Донесе Повеќе Доверба и Шарм. € Дневна и Употреба На Косплеј-Природен костум за секојдневно, забава, фенси фустан, Славна Личност, Ноќта на Вештерките, Денот На Свети Патрик, Косплеј или која било друга пригода што ја сакате. Стилски дизајн ќе направи нов вас. Внатре во периката има две ремени за прилагодување, кои можат да се испреплетат во фиксна положба за да одговараат на различни големини на главата. Големина на капачето : Просечна (22"). ● премиер превозот. Ние нудиме доживотна услуга на нашите клиенти. Исплакнете со држење на косата под млака вода. Користете мала количина навлажнувачки шампон за коса , рамномерно и нежно погалете ја низ косата со движење надолу од корените до краевите. Исплакнете ја косата, а потоа длабока состојба низ косата 1-2 минути. Исплакнете постојано додека водата не истече чиста. Нежно притиснете за да ја притиснете вишокот вода. Ставете влажна перика на држач за перика додека не се исуши целосно. Се препорачува стилизирање на прстите. БЕНМОНАУ покрај модата, променливата, но и ја отелотворува конотацијата на искрен, неограничен и не лажен, Го Импресионира светот со вашиот однос кон животот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди