.

.

New
Ковергерл Засилувачи На Очите 1 Комплет Сенка ,Стерлинг Блу [600] 0.09 мл

Ковергерл Засилувачи На Очите 1 Комплет Сенка ,Стерлинг Блу [600] 0.09 мл

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Доаѓа во 3 пакет за дополнителна заштеда Едноставни, единечни нијанси. Формула која трае со часови. Измешајте ги и усогласете ги онака како што сакате да создадете свои комбинации со мат, бисерни или светкави нијанси. Ковергерл Засилувачи На Очи 1-Комплет Сенка За Очи, Стерлинг Блу 600, 0,09 мл (9 Пакување).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди