.

.

New
Xcoazipod 20pcs Тип-c Машки 24pin Полнење Приклучок За Пренос На Податоци Приклучок, 4 Пински Тип На Лемење, Златна

Xcoazipod 20pcs Тип-c Машки 24pin Полнење Приклучок За Пренос На Податоци Приклучок, 4 Пински Тип

DEN 223.84

Тековен
Во продавницата

Тип на конектор : Тип-ц 2 Вкупна должина : 15,5 мм/0,6". Тип На Поврзување : 4 Пински, Тип На Лемење. Содржина на пакетот : 20х Тип-Ц 2. Тип на конектор : Тип-ц 2. Вкупна должина : 15,5 мм/0,6". Тип На Поврзување : 4 Пински, Тип На Лемење. Содржина на пакетот : 20х Тип-Ц 2. Тип на конектор : Тип-ц 2.0 Машка Вкупна должина : 15.6" Тип На Врска : 4 Пински, Боја На Типот На Лемење : Содржина На Златен Пакет : 20х Тип-Ц 2.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди