.

.

New
Костум За Опоравување куосер За Кучиња Мачки По Операцијата, Закрепнување На Домашни Миленици Смирувачка Кошула Куче Абдоминални Рани Завои, Анти-Лижење Миленичи?

Костум За Опоравување куосер За Кучиња Мачки По Операцијата, Закрепнување На Домашни Миленици Смирувачка

DEN 1.33

Тековен
Во продавницата

●Костум За Обновување На Кучиња X-Голем€Градите 275"; Должина На Грбот 20. Многу брендови на кучиња имаат различни мерења за нивните големини, така Што Х-Голем од различна марка можеби не одговара на истата големина Како Нашата Х-Голема. Ве молиме, измерете ги големините на вашите крзнени пријатели пред купувањето. ●Дише и Еластичен Материјал ● Овој костум За опоравување за кучиња по операцијата е направен од 95% Памук и 5% Спандекс, супер мек За носење, додека ткаенината дише и е доволно растеглива за да му даде на вашето домашно милениче флексибилно вклопување. Кошулата е машина за перење и еднократно. Дозволете вашето куче да го работи својот бизнис со засукување на дизајнот. ①Спречете Лижење И Гребење. Костумите за хируршко закрепнување на кучето се дизајнирани да ги заштитат раните, дамките, засекот, завоите, жариштата и херпесот на кожата кога вашето домашно милениче е стерилизирано или стерилизирано или има алергија. Носењето на овој костум ќе ја зголеми мобилноста на вашето домашно милениче, ќе го намали стресот, ќе им помогне побрзо да закрепнат. `+Замена За Е-јака/Завој На вашето домашно милениче му треба удобно закрепнување! Носењето На Овој Хируршки Костум за машки И Женски Кучиња, помага да се заштити проблематичната област наместо да ја покрие целата глава на миленичето, совршена алтернатива на конусот на срамот, миленичето може да игра и да јаде без ограничување. ●Лесен За Носење И Полетување,нашиот хируршки костуми за кастрирање на кучиња дизајн на магични ленти, многу лесен за носење и полетување. И за машки кучиња, дизајниравме круг на дното на костумот што може да се намали, погодно за физиолошките потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди