.

.

New
Орјукан Кабинетот Копчиња, Во собата на 12 Кабинетот Шкаф Врата &засилувач; Фиока Повлекува Хардвер, Копчиња За Кабинети И Фиоки, Розова Цртан Филм Соѕвездие Месечин

Орјукан Кабинетот Копчиња, Во собата на 12 Кабинетот Шкаф Врата &засилувач; Фиока Повлекува Хардвер, Копчиња

DEN 591.84

Тековен
Во продавницата

Издржлив-Изработен од висококвалитетен абс материјал, многу издржлив, може да ве придружува многу години И површината транспарентен дел е стакло. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Достапен во 2 големини на завртки од нерѓосувачки челик за да одговара на повеќето врати и фиоки на кабинетот. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-Може да се користи на врати, фиоки, шкафови и ормари за подобрување на целокупниот изглед на собата, истовремено додавајќи допир на шарм на неа. ОДЛИЧНО ЗА ПОДАРОЦИ-Овие копчиња служат и како одличен предмет за подароци. Можете да купите еден куп за пријател или роднина или подарок овие во различни прилики. РАЗЛИЧНИ ОПЦИИ-Нашата мала продавница има копчиња во многу форми, бои и дезени. Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, можете да ја прилагодите шемата на овие копчиња со вашите омилени слики. Ви благодариме за гледање на нашите производи. Ние се грижиме за секоја нарачка и секој клиент, ве молиме слободно кажете ни дали имате какви било прашања.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди