.

.

New
Аексит Гардероба Плакарот Врата Хардвер &засилувач; Брави Еден Стп Тркала Лизгачка Врата Ролери Постави Вратата На Екранот Хардвер Сребрен Тон

Аексит Гардероба Плакарот Врата Хардвер &засилувач; Брави Еден Стп Тркала Лизгачка Врата Ролери Постави

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

( !) е единствениот производ Име на производот : Ролери За Лизгачка Врата;Дупчење На Дупки : 47 х 18мм / 1,8 " х 0,7 "(Л*В). Дупка Диа : 4,6 мм / 0,18"; Големина На Ролери : 24 х 6мм / 0,94 "х 0,24" (Д*Т). Вкупна Големина : 5,8 x 3,1 x 1,5 cm / 2,3 "x 1,2" x 0,59 " (L*W*H); Материјал : Нерѓосувачки Челик, СТП. Главна Боја : Сребрен Тон;Нето Тежина : 77гр; Содржина На Пакетот : 1 Х Ролери За Лизгачки Врати. Карактеристики еден стп тркало и нерѓосувачки челик материјал. Ролерот За Лизгачка Врата е додаток за гардероба, Плакар и така натаму. Со овој валјак за лизгачка врата, можете полесно и полесно да ја отворите вратата од плакарот. Стп тркалото нема да направи голема бучава како што прави металниот валјак.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди