.

.

New
Стенли Прото Ј795 Прото 3-Парче Прилагодлив Клуч

Стенли Прото Ј795 Прото 3-Парче Прилагодлив Клуч

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Сатенската завршница обезбедува отпорност на корозија и зафат отпорен на лизгање Екстра широк капацитет на вилицата. Квадратното отворање на вилицата обезбедува цврстина и цврсто вклопување. Цврста рачка во стилот на јас-зрак и засилени области на стрес; радиус агол дизајн. Стенли Ј795 Прото 3 Парче Прилагодлив Клуч Сатенска завршница обезбедува отпорност на корозија и зафат отпорен на лизгање. Екстра широк капацитет на вилицата. Квадратното отворање на вилицата обезбедува цврстина и цврсто вклопување. Цврста рачка во стилот на јас-зрак и засилени области на стрес; радиус агол дизајн. Прото 3 Парче Прилагодлив Клуч Сет Ги Вклучува следните ставки : J708, J710, J712, J25 TR22 C.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди