.

.

New
XYX Паричник Случај За Samsung S20 FE, Врежана Пеперутка Стп Кожа Картичка Слотови Заштитни Фолио Флип Капак Со Прилагодливи Crossbody Јаже За Galaxy S20 FE 5G, Црна

XYX Паричник Случај За Samsung S20 FE, Врежана Пеперутка Стп Кожа Картичка Слотови Заштитни Фолио Флип Капак Со Прилагодливи

DEN 241.60

Тековен
Во продавницата

Галакси S20 FE Случај : Совршен Дизајн За Samsung Galaxy S20 FE/Samsung S20 FE 5 G, не компатибилни други верзии[Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да го нарачате случајот]. случај за galaxy S20 FE : оваа кутија за паричник е прецизна направена од стп кожа. Тие изгледаат стилски и се чувствуваат природата и мека, Овој Флип Фолио Паричник Застане Кредитна Картичка Држач Кожа Случај. галакси С20 ФЕ случај : флип кожен капак булит во 3 слотови за кредитни картички и поголем Џеб за готовина.Совршена Комбинација на паричник и футрола за мобилен телефон. Паметниот Дизајн ви овозможува лесно да го превртите внатрешниот држач за да пристапите до сите ваши картички погодно. samsung S20 FE случај : овој флип капак со kickstand ви овозможува да уживате во вашиот телефон без да го држите рачно, дури и кога правите некои домашни работи, сепак можете да уживате во вашето омилено видео. Достапно за сите функции на телефонот, како што се камерата, звучниците. Погоден за секојдневниот живот и службено патување. Паричник случај За Samsung S20 FE : случајот покријте го целиот телефон со целосна заштита на телото напред и назад кога телефонот во вашиот џеб и чанта, Заштитете добро, цврсто го држи телефонот. Магнетното затворање ги одржува сите ваши скапоцености на место уредно и безбедно, заштитувајќи ги од прашина, нечистотија и гребнатини. XYX Паричник Случај За Galaxy S20 FE,Galaxy S20 FE Паричник Случај,[3 D Пеперутка] PU Кожа Телефон Заштитен Капак Со Прилагодливи Crossbody Јаже За Samsung Galaxy S20 FE/Samsung S20 Fe 5 G PROFESSIONAL ЗАШТИТА : Samsung Galaxy S20 FE/Samsung S20 FE 5 G Паричник Случај е ПРАКТИЧНО Заштитно Куќиште СО Држачи ЗА кредитни Картички, КЛИП За Готовина, Функција За Држач И Магнетно Затворање. Елегантен дизајн, издржлив материјал го прави вашиот телефон паметен телефон да изгледа повеќе стилски и да ужива во професионалната заштита во вашиот секојдневен живот.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Таен Џеб - страничен џеб за удобно чување на вашите готовина, сметки или дополнителни картички;Слотови За Картички - Држете се За вашите основни кредитни картички, визит - картички, возачка дозвола иds Карти кога сте во движење;Функција За Држење - капакот на превртување може да се конвертира како функција за држење, поддршка за вашиот телефон во хоризонтална положба, идеален за гледање видеа;Магнетна Брава-го прави вашиот телефон, пари и картички безбедно и спречува отворање на телефонот СЛУЧАЈНО Додека Сте Во Вашиот Џеб;удобен за употреба : прецизни исечоци за звучници, камера и Други Функционални Порти; ви овозможува лесно пристап до сите порти и контроли и дозволете да се полни без Да го Соблечете куќиштето.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди