.

.

New
Кабилок Фиоки За Складирање Јајца Кутија За Складирање 2 парчиња фрижидер за складирање замрзнувач организатор чисти канти За фрижидер Контејнери Транспарентен С

Кабилок Фиоки За Складирање Јајца Кутија За Складирање 2 парчиња фрижидер за складирање замрзнувач организатор чисти

DEN 183.36

Тековен
Во продавницата

Пластика КОНТЕЈНЕРИ за ФРИЖИДЕР : Изработени од врвен материјал, безбедни за употреба, еднократно и издржливи за долготрајна употреба. КОНТЕЈНЕРИ ЗА ФРИЖИДЕР : Усвоен со партицијата може да се прилагоди произволно, разумно користење на секој простор. КУТИИ ЗА ОВОШЈЕ ЗЕЛЕНЧУК : Премиум материјал и фина изработка, цврсти и издржливи долго време. ФУТРОЛИ за ФРИЖИДЕРИ : целосно искористете го просторот за да ја класифицирате храната и да направите фрижидерот да изгледа сосема нов. КОНТЕЈНЕРИ ЗА ОВОШЈЕ : Мазна површина без бруси, без да ги повредите рацете. Пакет Листа 2 х Контејнери За Складирање Карактеристики-Големина : Околу 30,50Х13, 50Х9, 00см/ 11, 99Х5, 31Х3, 54во-со добра цврстина и цврстина, може да се користи за организирање на вашата храна . - Мазна површина без бруси, без да ги повредите рацете. - Материјал : Пластика-Боја : Транспарентен-Изработен од врвен материјал, безбеден за употреба, еднократно и издржлив за долготрајна употреба. - Контејнерот може да се користи за чување зеленчук, овошје, состојки и друга храна. - Може да складира секаков вид храна и може да се користи за складирање и зачувување. Опис на стоката ова е практична кутија за складирање на фрижидер, со дизајн на партиција, изработена од пластични материјали, издржлива и долг период за употреба. безбедно, нема штета за храната. погоден за чување на вашата храна, зеленчук, овошје и друго.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди