.

.

New
ホワイトナッツ БЕЛИ ореви вн-Пр358438-МЛ БИЗНИС ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН Ф-04ф Случај, ТИП НА ТЕТРАТКА, Печатена Тетратка, Шема Д, Складирање Картички , Функција На Штанд, Елен

ホワイトナッツ БЕЛИ ореви вн-Пр358438-МЛ БИЗНИС ПАМЕТЕН ТЕЛЕФОН Ф-04ф Случај, ТИП НА ТЕТРАТКА, Печатена Тетратка,

DEN 509.28

Тековен
Во продавницата

Поддржан модел : Бизнис паметен телефон Ф-04Ф Тип : Тип На Тетратка. Ден планер ткаенина материјал : Синтетичка кожа. Случај Материјал : Поликарбонат. Карактеристики/Функции : држач За Картичка, дупка за ремен, функција за држач. - Хард случај користи јасен тип (*може да биде бел). - Изработена од ткаенина од типот тетратка со 6 големини до блиска големина до моделот-дупката на камерата се отвора за да одговара на моделот, а потоа се исече со специјална боја ・ткаенината на тетратката и куќиштето на паметниот телефон се силно залепени со специјална двострана лента. - Внатрешниот случај вклучен во внатрешноста е поли-тврд случај специјално за секој модел и цврсто го обезбедува паметен телефон од влијанија, гребнатини, прашина итн. - Со овој производ, не само што можете да остварувате повици, туку можете да ракувате и со копчиња и да приклучувате кабли за полнење додека куќиштето е вклучено. Бидејќи нема отворање на делот од ткаенината на звучникот, не можеме да поддржуваме повици додека не се затвори тетратката. Поради дизајнот и издржливоста на тврдото куќиште, може да има случаи кога нема отвори во куќиштето, затоа ве молиме отстранете го од куќиштето доколку е потребно. [Мерки на претпазливост] ・бојата на сликата може да варира во зависност од користениот монитор. - Може да има мали промени во бојата, дизајнот итн. во зависност од многу.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди