.

.

New
1 парчиња 10-5 2/3/4/5/10 Пинови Жица Конектор ЗА PT ST 2.5 Терминал Блок Додатоци Електрични Џемпери Приклучок Мост FBS10-5

1 парчиња 10-5 2/3/4/5/10 Пинови Жица Конектор ЗА PT ST 2.5 Терминал Блок Додатоци Електрични Џемпери Приклучок

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Правоаголни Конектори Правоаголни Конектори1pcs 10-5 2/3/4/5/10 Пинови Жица Конектор ЗА PT ST 2.5 Терминал Блок Додатоци Електрични Џемпери Приклучок Мост FBS10-51. Описприклучок во мост за терминални блокови од серијата СВ е достапен во различни позиции.Направено од никел обложен месинг материјал со пламен ретардирачки најлон ПА66.Детали костим за for FBS 2-5 L11/H22.5-3 LFBS 3-5 L14.1 mm FBS 4-5 L20.1 mm FBS 5-5 L24.6/h22, 8/W3, 1 mm2.ТЕХНИЧКИ Параметристерминален Модел Бр.Терминален Модел Бр.Модел на фиксен мост No.PT 1,5 FBS 10-3,5 ST 1,5 FBS 10-4 ST 2,5 PT 2,5 FBS 2-5,FBS 3-5,FBS 4-5,FBS 5-5,FBS 10-5,ST 2,5-TWPT 2,5-ТВСТ 2,5-QUPT 2,5-QUSTTB 2,5 PTTB 2,5-3 LPT 2,5-3 LST 4 PT 4 FBS 2-6,ФБС 3-6,ФБС 4-6,ФБС 5-6,ФБС 10-6, СТ 4-ТВПТ 4-ТВСТ 4-КУПТ 4-КУСТТБ 4-ТИ 6ПТ 6ФБС 2-8, ФБС 3-8, ФБС 4-8, ФБС 5-8,ФБС 10-8, СТ 10ФБС 2-10, ФБС 3-10, ФБС 4-10, ФБС 5-10, ФБС 5-10, ФБС 10-10.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди