.

.

New
Као Кенгур-Плејстејшн 4

Као Кенгур-Плејстејшн 4

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Као е дрзок, храбар и жесток кенгур кој тргнува на патување што го менува животот Истражете убави, разновидни светови, преполни со тајни. Ангажирање и забавна игра за сите возрастисемејство-пријателски, но предизвик за основни гејмери премногу. Ракувајте со магични ракавици наредени со моќ. Привлечна приказна исполнета со актерска екипа од волшебни ликови. Као-изречена К-О - го направи своето деби на легендарниот систем За Соништа НА СЕГА уште во 2000 година. Сега, две децении, Као се врати во бизнисот и ќе се впушти во својата најголема авантура досега, тргнувајќи да ја најде својата исчезната сестра и да ја реши мистеријата за тоа што се случило со неговиот одамна изгубен татко. Играчите му се придружуваат На Као додека ги зема своите магични боксерски ракавици и патува низ светот соочувајќи се со познати борбени мајстори кои се под влијание на вознемирувачка, темна моќ, сето тоа додека истражуваат жив шарен и живописен свет со активност и визуелен талент.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди