.

.

New
Diyeeni Ebook Читач за слушатели На Библијата, 350mah Соларно Полнење/Голем Волумен/Читач На Книги За Читање Интелигентни Мемориски Точки,Мини Пренослив Читач На Е-Книги

Diyeeni Ebook Читач за слушатели На Библијата, 350mah Соларно Полнење/Голем Волумен/Читач На Книги За Читање

DEN 353.28

Тековен
Во продавницата

● Пренослив, мал, лесен и лесен за носење €350mah Батерија●Вграден рециклирачки, полимер литиум батерија 350mah, долг мирување за повеќе од 15 часа. ●Соларно Полнење●Соларно полнење, вградено монокристално силиконско соларно, стапка на конверзија на полнење од 78%, 6 часа целосно наполнето. ●Интелигентно Читање На Мемориската Точка,Лесно за слушање, прикажување на три групи индикатори (репродукција, полнење, читање диск), удобен, достапен и издржлив. ●Избор На датотека / избор На Датотека (претходна песна, следна песна) (претходно поглавје, следно поглавје) (брзо напред, премотајте назад) (пауза, репродукција). Поддршка 8 папки префрлување. Карактеристики : 1. Мал, лесен и лесен за носење. Интелигентно читање на мемориската точка, лесно слушање, прикажување на три групи индикатори (репродукција, полнење, читање диск), удобен, достапен и издржлив. Соларно полнење, вграден монокристален силиконски соларен, стапка на конверзија на полнење од 78%, 6 часа целосно наполнет. Голем волумен, прилагодлив звук. Избор на датотека (претходна песна, следна песна) (претходно поглавје, следно поглавје) (брзо напред, премотајте назад) (пауза, репродукција). Поддршка 8 папки префрлување. Вграден КАПАЦИТЕТ 4 G. Производот е шифриран и клиентот не може сам да ја копира датотеката. Вграден рециклирачки, полимерна литиумска батерија 350mah, долг мирување повеќе од 15 часа. Погоден за толпата слушатели На Библијата. Спецификација : Материјал : АБС Батерија : 350мах Големина : околу 104*58*8мм / 4.31 Во Погоден за толпата : Список на слушатели На Библијата : 1 * Домаќин 1 * Кабел За Податоци 1 * Слушалки 1 * Лента 1 * Прирачник.

Останатите карактеристики

Material:
ABS
Battery:
350mah
Size:
about 104*58*8mm / 4.09*2.28*0.31in
Suitable for the crowd:
Bible listeners
Package List:
1 * Host:
1 * Data Cable:
1 * Headset:
1 * Lanyard:
1 * Manual :
Обновено

Слични понуди