.

.

New
2 Комплети Метал Стрелаштво Соединение Лак Д Јамка Бравата Ослободување Помагала За Лов Инсталација Додатоци

2 Комплети Метал Стрелаштво Соединение Лак Д Јамка Бравата Ослободување Помагала За Лов Инсталација Додатоци

DEN 2.33

Тековен
Во продавницата

ПАКЕТ : 2 сини групи на стрелаштво Д петелки, вклучувајќи 2 парчиња стрелаштво соединение лак Д петелки, 2 парчиња шрафцигери ДИЗАЈН : Секоја сложена лак метална д јамка е дизајнирана со 2 завртки за да спречи лизгање или паѓање на стрелката од врвката. Лесно Инсталиран : Шрафцигери што ви овозможува да ги поправите токите на лакот метал д прстен на вистинското место на врвката. Внимавајте да не ги затегнете завртките премногу, само доброто затегнување е доволно добро!. ЗАШТИТНО : металната Д-јамка е Многу Издржлива многу поцврста попрецизна од другите. Подароци : Убави подароци за пријатели, семејства и луѓе кои сакаат стрелаштво, Полесни и помали. Нашите метални јамки се погодни за повторување, соединение, традиционални стрели со лак и многу повеќе, тие ќе ви донесат искуство со лов на стрелаштво без напор и удобно стрелаштво. Овие комплети јамки за ослободување не само што можат да ја заштитат вашата врвка од оштетување, туку и да ги заштитат вашите раце од директно контактирање со врвката и повредување, убави алатки за да изберете. Материјал : Метална Големина : прибл. 2,5 х 1,8 см/ 1 х 0,7 инчи во должина и ширина Боја : црна Апликација : Металните Јамки Се погодни за повторување, сложени, традиционални стрели Со лак И повеќе Пакетот Вклучува : 2 x Стрелаштво d јамка 2 x Шрафцигери Забелешка : 1.Овој производ содржи мали делови, така што опасноста од гушење може да постои, 2.ве молиме држете ги децата подалеку од овој производ. Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди