.

.

New
Mothyskins Кожата Компатибилен СО PS Вита Psvita Playstation Вита Преносни завиткајте Налепница Кожи Плажа Клошар

Mothyskins Кожата Компатибилен СО PS Вита Psvita Playstation Вита Преносни завиткајте Налепница Кожи

DEN 212.80

Тековен
Во продавницата

ОВА не е ТЕЖОК СЛУЧАЈ Тоа е налепница за винил кожа/налепница и не е направена од гума, силикон, гел или пластика. Издржлив Ламинат Кој Штити од Гребење, Избледување И Лупење Нема да Гребе, избледува или Лупи. Не Е Загарантиран Леплив Хаос. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Ние Користиме само 3м винил од автомобилско одделение, најдоверливиот бренд во индустријата, Моќни Кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Сони Пс Вита Не Е Вклучена. Моќните кожи се отстранливи винилни кожи специјално дизајнирани за заштита и прилагодување на целата ваша омилена опрема. Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ви олеснуваме да се истакнете во толпата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди