.

.

New
Мелиса &засилувач; Даг Првата Мушка Лавиринт-Дрвени Едукативни Играчка 4.2 х 7 х 8.6 инчи ; 1.3 фунти &засилувач; Облик Сортирање Коцка-Класичен Дрвена Играчка со 12 Форми-?

Мелиса &засилувач; Даг Првата Мушка Лавиринт-Дрвени Едукативни Играчка 4.2 х 7 х 8.6 инчи ; 1.3 фунти &засилувач; Облик

DEN 1.67

Тековен
Во продавницата

Производ 1 : КЛАСИЧНА РАЗВОЈНА ИГРАЧКА - Со ПРЕСВРТ : мелиса 1,3 фунти седењето на столче е многу позабавно со овој фантастичен лавиринт од монистра, со монистра со светли бои, повеќебојни кои се вртат и се лизгаат по црвените и жолтите жичани патеки закотвени со силна основа за вшмукување Поттикнува препознавање на бои, координација рака-око и фин моторен развој преку игра! Нашата играчка За бебиња Мелиса И Даг е дизајнирана да поттикне развој на повеќе критични вештини кај децата 12 месеци и погоре. Овој лавиринт за мушка за бебиња е направен од висококвалитетни материјали. Четирите меко обложени жици се вртат и се вртат помеѓу два блокови од цврсто дрво кои прикажуваат квалитетна изработка за продолжена безбедна употреба. Првиот Лавиринт од Мушка е прекрасен и едукативен подарок за деца до 12 месеци. Додадете Ја Коцката За Сортирање Во Форма На Мелиса И Даг за да го заокружите практичното искуство и да им дадете на децата привлечна опција за игра без екран. Повеќе Од 30 години, Мелиса И Даг создаваа убаво дизајнирани имагинација - и креативност-предизвикувајќи производи што Ен-БИ-Си Њуз ги нарече " златен стандард во играта во раното детство."Ние ја дизајнираме секоја играчка според највисоките стандарди за квалитет и да ги негуваме умовите и срцата. Ако вашето дете не е инспирирано, јавете ни се и ние ќе го направиме тоа правилно. Нашиот телефонски број е на секој производ! Од класични дрвени играчки до занаети, преправајте се дека играте и игрите, производите На Мелиса И Даг обезбедуваат лансирна рампа за да ја запалат имагинацијата и чувството на чудење кај сите деца за да можат да се откријат себеси, своите страсти и нивната цел. Од основањето на компанијата пред повеќе од 25 години, Мелиса И Даг постојано испорачуваа иновативни производи кои инспирираат отворено размислување, ги охрабруваат децата да видат нови можности и нудат Безброј Начини за Играње. Тоа е дел од поголема визија За Враќање На Детството. Бидејќи давајќи им на децата вистинско детство со простор и слобода да го истражуваат својот свет, им даваме пат кон остварување на нивниот целосен потенцијал!Мелиса и Даг Облик Сортирање Коцка-Класичен Дрвена Играчка Со 12 Форми-Класичен Детски Играчки, Класичен Дрвени Детски Играчки, Облик Сортирање Играчки За Мали Деца На Возраст Од 2+оваа крајна форма сортирање карактеристики 12 буци, живописно обоени форми кои го прават задоволувачки "кршење" како што паѓаат во природна завршница дрвени предмети коцка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди