.

.

New
200 Парче Запечатување Патент Заклучување Пилула Торбички Со Етикетирање Област-Совршен За Апчиња И Витамини

200 Парче Запечатување Патент Заклучување Пилула Торбички Со Етикетирање Област-Совршен За Апчиња И Витамини

DEN 96.00

Тековен
Во продавницата

Торбички за пилули-идеални за складирање витамини и апчиња Доаѓа со две пакувања торбички за апчиња, секое пакување што содржи 100 торбички. Организирајте ги вашите апчиња однапред по ден и време кога тие мора да се земаат. Совршен за патување - 200 Брои. Торбичките се отпорни на истурање и отпорни на влага. Торбички за пилули-идеални за складирање витамини и апчиња. Доаѓа со две пакувања торбички за апчиња, секое пакување што содржи 100 торбички. Организирајте ги вашите апчиња однапред по ден и време кога тие мора да се земаат. Совршен за патување - 200 Брои. Торбичките се отпорни на истурање и отпорни на влага. Висококвалитетните Кеси за Пилули се Направени од Јасен, Издржлив Полиетилен и Се Совршени за Складирање И Патување На Лекови . Торбичките со заптивки со патент имаат блок за етикетирање за лесно обележување. Совршено е да одите на патувања, во канцеларија за вашиот дневен лек или да ги подготвите дневните потреби за апчиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди