.

.

New
Шукеле ЛФЗ914 50 парчиња Крафт Кутија Крем Кутија Кутија За Накит Кутија За Есенцијално Масло Кутија За Маст Општа Кутија За Пакување Подароци

Шукеле ЛФЗ914 50 парчиња Крафт Кутија Крем Кутија Кутија За Накит Кутија За Есенцијално Масло Кутија За Маст Општа

DEN 352.00

Тековен
Во продавницата

Материјал : крафт хартија Количина : 50 парчиња. Големина : 4х4х3см, 4х4х4см, 5х5х4см, 5, 5х5, 5х4, 5см, 6х6х5см. Овие кутии за подароци се погодни за чување бонбони, пуканки, играчки и подароци за забави. Можете исто така ДА ЈА НАПРАВИТЕ кутијата што ја сакате според вашите потреби. Погоден за какви било специјални прилики, ќе создаде прекрасна атмосфера за вашата свадба, роденденска забава, невестински туш, туш за бебиња, Божиќ, годишнина итн. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не, ние ќе се обидеме најдобро да го решиме вашиот проблем.Материјал : крафт хартија боја : Бела, Црна, Какипакет : 50 парчиња со само неколку едноставни чекори, можете да направите убава кутија за неколку секунди. Кога не е во употреба, може да се преклопи во рамно пакување без да зазема простор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди