.

.

New
Женски Летни Фустани Се Облекуваат Секси Летен Женски Цвет V - Вратот Сите Натпревар Камизола Женски Фустан

Женски Летни Фустани Се Облекуваат Секси Летен Женски Цвет V - Вратот Сите Натпревар Камизола Женски Фустан

DEN 266.72

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пол : Жени Повод : Дневно. `+Прилика : Одлично За Бремена Жена, Ви Дава Мода И Среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Секој Ден. Должина : Редовна Сезона : Лето што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан+1 ПАРЧЕ Ремен Материјал : Полиестер И Полиестер,Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен и Стилски.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Дригендер : Жени Прилика : Дневна Функција : Секси.Стил : Секси ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.`+Прилика : Одлично За Бремена жена, ви дава мода и среќа.Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Секој Ден.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди