.

.

New
ЗИМ115 Девојки Турбан Лента За Глава Деца ДЕЦА САМОСТОЈНИ Ленти За Глава Бебешки Памучни Лакови Додатоци За Коса Ленти За Коса Бандана Секојдневни Активности

ЗИМ115 Девојки Турбан Лента За Глава Деца ДЕЦА САМОСТОЈНИ Ленти За Глава Бебешки Памучни Лакови Додатоци За Коса Ленти

DEN 606.40

Тековен
Во продавницата

не паѓајте лесно, постои триење помеѓу косата, добро сигурно Флексибилен, не тесен, погоден за сите форми на главата, без главоболка. Категорија На Производи : Лента За Коса. Материјал : Крпа. Големина : Ширина 10см, Должина 105см. Име на производ : Печатен Голем Лак Бебе Лента За Коса Пакување : OPP Bag Checklist : Печатени Голем Лак Бебе Лента x 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди