.

.

New
Држачи За Пластична Хартиена Плоча за Повеќекратна Употреба за Плочи од 9 инчи Тропски Бои

Држачи За Пластична Хартиена Плоча за Повеќекратна Употреба за Плочи од 9 инчи Тропски Бои

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Опис Уживајте Безгрижно, јадење со хартиена чинија со цврста поддршка на овие светли држачи за пластични плочи за повеќекратна употреба Секој држач за хартиена плоча има длабока внатрешност со прицврстувачки жлебови, обезбедувајќи 9"диа. Безбедна машина за миење садови. Комплет од 16 вклучува по 4 : портокалова, сина, розова, зелена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди