.

.

New
Setziew паметен пондерирана хула вежба за вежбање за губење на тежината на возрасните. 18 одвојливи делови. Погоден за возрасни со обем на половината од 25 инчи-50 инчи

Setziew паметен пондерирана хула вежба за вежбање за губење на тежината на возрасните. 18 одвојливи делови. Погоден

DEN 335.84

Тековен
Во продавницата

? 【Едноставен и лесен за употреба】 пондерирана Hoola вежба за вежбање е лесен за употреба и нема да падне Кога го користите обрачот за вежбање Fit за губење на тежината, можете да остварувате повици или да гледате телевизија во исто време. ? 【Одвојниот дизајн одговара на сите облици на телото】 пондерирана хула вежба за вежбање, кој се состои од 18 делови што се одвојуваат. Опрема за експресија погодна за возрасни со обем на половината од 25 инчи-50 инчи. ? 【Премиум материјали】 Паметниот обрач изработен од тврда ABS пластика. Тоа е погоден за опрема за обука на јачина на половината. ? 【Лесно за носење】 Сетска торба е претставена во производот за обрач за вежбање во Хула. Можете да го ставите производот во торбата за лесно складирање и носење. ? 【Дигитално броење на екранот】 Хула за вежбање Hoola доаѓа со дигитален дисплеј. Можете да го проверите времето на вежбање во секое време. ? 【Едноставен и лесен за употреба】 пондерирана Hoola вежба за вежбање е лесен за употреба и нема да падне. Кога го користите обрачот за вежбање Fit за губење на тежината, можете да остварувате повици или да гледате телевизија во исто време. ? 【Одвојниот дизајн одговара на сите облици на телото】 пондерирана хула вежба за вежбање, кој се состои од 18 делови што се одвојуваат. Опрема за експресија погодна за возрасни со обем на половината од 25 инчи-50 инчи. ? 【Премиум материјали】 Паметниот обрач изработен од тврда ABS пластика. Тоа е погоден за опрема за обука на јачина на половината. ? 【Лесно за носење】 Сетска торба е претставена во производот за обрач за вежбање во Хула. Можете да го ставите производот во торбата за лесно складирање и носење. ? 【Дигитално броење на екранот】 Хула за вежбање Hoola доаѓа со дигитален дисплеј. Можете да го проверите времето на вежбање во секое време.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди