.

.

New
SUANPOT За Samsung Galaxy S21 6.2 СО Рфид блокирање Кожа Паричник Случај Кредитна Картичка Носителот, Флип Фолио Книга телефон случај Шокпроф Покрие Жените Мажи За Samsung S21 Случај

SUANPOT За Samsung Galaxy S21 6.2 СО Рфид блокирање Кожа Паричник Случај Кредитна Картичка Носителот, Флип

DEN 0.33

Тековен
Во продавницата

[Случајот со паричникот дизајниран само За Samsung Galaxy S21] - - - НЕ ОДГОВАРА На S21 +/S21 Плус, ако ви треба друг модел кожен паричник, кликнете на оној до насловот [Посетете Ја Продавницата SUANPOT] [Функција за лизгање против кражба на кредитна картичка]-оваа кожна кутија за паричник За Samsung Galaxy S21 е дизајнирана да ги заштити информациите за вашите картички од кражба со блокирачки материјал од технологијата ЗА заштита НА RFID, Повеќето Кредитни Картички, Дебитни Картички ,d Карти се поставени-во рфид чипот, читачот НА RFID лесно може да ги прочита информациите за картичките на 10 стапки(околу 3 метри) без да ги допира. [Десет Бои За Избор И Вистинско Снимање] - - - сите слики Од случаите На кожен паричник Samsung Galaxy S21 се во натура вистинско снимање, ве Молиме бидете сигурни дека информациите за купување!. [Избрана Стп Кожа ] - - - - - оваа кожна кутија За Samsung Galaxy S21 изработена од избрана стп кожа за квалитет, Отпорна На Удари,цврстина и издржливост. [Голем Капацитет]-Практичен и Стилски. Белешки Џеб И Три Слотови За Картички за чување на вашите визит-картички, ЛИЧНА карта и некои белешки итн. Куќиштето За паричник дизајнирано Само За samsung Galaxy S21 6,2 инчи НЕ ОДГОВАРА На S21+/S21 Плус, ако ви треба друг модел кожен паричник, кликнете на оној веднаш до насловот [Посетете Ја Продавницата SUANPOT] функција за лизгање против кражба на Кредитни картички - оваа кожна кутија за паричник За Samsung Galaxy S21 е дизајнирана да ги заштити информациите за вашите картички од крадење со материјал за блокирање На рфид заштитна технологија,Повеќето Кредитни Картички, Дебитни Картички ,d карти се поставени-Во Рфид Чипот, Читачот На Рфид Лесно може да ги прочита информациите за картичките на 10 стапки(околу 3 метри) без да ги допира. Десет Бои За Избор И Вистинско Снимање - - - сите слики Од случаите На кожен паричник Samsung Galaxy S21 се во натура вистинско снимање, ве Молиме бидете сигурни дека информациите за купување! Избрани СТП Кожа - - - - - овој паричник случаи За Samsung Galaxy S21 направени од избрани стп кожа за квалитет,Отпорен На Удари, сила И издржливост Голем Капацитет -Практични и Стилски.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди