.

.

New
ДОИТУЛ Контејнери За Сјај За Усни Кујнски Прибор Држач За Прибор Од Бамбус Дрво Прибор За Садови Алатки За Готвење Држач За Моливи За Лажици Ножеви Вилушки Стапчињ?

ДОИТУЛ Контејнери За Сјај За Усни Кујнски Прибор Држач За Прибор Од Бамбус Дрво Прибор За Садови Алатки За

DEN 238.24

Тековен
Во продавницата

Контејнерот за складирање за кујна и просторија за учење може да ви заштеди повеќе простор Многу погоден за кујна, бања, помошна просторија, работна соба, детска соба, спална соба итн. Лесен е за употреба и елегантен по изглед, обезбедувајќи ја неговата практичност и популарност. Користејќи висококвалитетни материјали и извонредна изработка, тој е издржлив и издржлив. Едноставно и природно, со хармонични бои, давајќи им на луѓето чувство. Опис Оваа мултифункционална кофа за прибор е изработена од висококвалитетни материјали, издржливи и практични, со исклучителен дизајн, практичност и декорација, што може да ви овозможи поголема погодност. Многу погоден за употреба во кујни, простории за учење итн. Ова е исто така подарок за вашите пријатели. Карактеристики-Материјал : Бамбус-Големина : 16. 00см Пакет Вклучувајќи 1 х Прибор кофа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди