.

.

New
Третман На Лек За Оштетување Аведа, 16,9 Унца

Третман На Лек За Оштетување Аведа, 16,9 Унца

DEN 1568.00

Тековен
Во продавницата

Интензивниот неделен третман длабоко продира за да помогне во поправка, печат и мазни Користејќи ја моќта на чистите растителни масла и протеинот од киноа, го враќа здравјето, свиленкаст и сјај. Помага во зајакнување на косата ослабена од хемиски процеси, стилизирање на топлина и изложеност на животната средина. Ремедитам за оштетување на аведа интензивниот третман за реструктуирање ги има следниве карактеристики : интензивниот неделен третман длабоко продира за да помогне во поправка, запечатување и измазнување дури и на најоштетената коса. Користејќи ја моќта на чистите растителни масла и протеинот од киноа, го враќа здравјето, свиленкаст и сјај. Дел од системот за реструктуирање во четири чекори. Помага во зајакнување на косата ослабена од хемиски процеси, стилизирање на топлина и изложеност на животната средина. Киноа протеинот продира во вратилото на косата, работи одвнатре за да помогне во зајакнувањето и поправката. Фелодендрон и јачмен печат во влага. Рицинус, јојоба и масла од семе од ливада ја измазнуваат површината на косата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди