.

.

New
9 3+32GB Android 10 Во Цртичка Автомобил Стерео Радио Одговара За Хонда Инсајт 2009 10 11 12 13 14 Глава Единица GPS Навигација Carplay Android Auto DSP 4G WiFi Bluetooth

9 3+32GB Android 10 Во Цртичка Автомобил Стерео Радио Одговара За Хонда Инсајт 2009 10 11 12 13 14 Глава

DEN 1075.20

Тековен
Во продавницата

Вклучена е пластична рамка и ремен за напојување, Приклучок за Ремен и игра, без штета на оригиналниот ремен за автомобил Оперативен Систем : Андроид 10.0, ПРОЦЕСОРОТ : Најновите UIS8581 A Окта-Јадро Кортекстм а55 1.6 GHZ @2 GB RAM МЕМОРИЈА)+32 GB ROM (Складирање).5 D+IPS QLED екран, 1280*720 HD резолуција на екранот, компатибилен со apple carplay и android auto. Поддршка bluetooth handfree телефонски повик, музика стриминг, изградена во 32band dsp аудио процесор, Изградена ВО 4 G, WIFI, Поддршка Dash dvr камера, ahd rearview камера. Приклучок и Игра, недеструктивна инсталација, лесна за инсталирање и ракување исто како и вашиот паметен андроид телефон, ако вашиот автомобил доаѓа со фабрички засилувач или оем камера, можеби ќе треба различен сет на ремени, ве молиме контактирајте со продавачот, благодарам. Карактеристики : 1) Оперативен Систем : Андроид 10.0, ПРОЦЕСОР : Најнови UIS8581 A Окта-Јадро Кортекстм а55 1.6 GHZ @3 GB RAM МЕМОРИЈА (Меморија)+32 GB ROM (Складирање), Вграден во carplay 3) Поддршка онлајн Мапа / Офлајн мапа претходно инсталирана. 4) Прилагодување На Поддршката во 32 BAND EQ, вграден во 4 x 60 W засилувач излез ; 5) Поддршка Сабвуфер Излез; 6) Поддршка Google Play Store (Вградена апликација); 7) Поддршка Bluetooth / a2dp музика стриминг / Рачен телефонски повик/ надворешен микрофон( вклучен)/OBD2 8) Поддршка Wi-Fi Жешка точка / 3 G / 4 G ; 9) Поддршка AUX-IN и Cam-IN; 10) поддршка логоа за Подигање опционално; 11) поддршка музика без загуби и 3д игри; 12) поддршка онлајн видео / тв / Филм / Музика / Радио /Јутјуб; 13) Поддршка Твитер / facebook / gtalk / Gmail И друга УСЛУГА 14) поддршка обдии / Tpms / dvr / тв тјунер / dab (додатоци опционално) Опционални Додатоци(Контактирајте не за купување) : ЗАДНА КАМЕРА, Двр, ТПМС, Обд, даб, тв Тјунер, итн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди