.

.

New
Команда 17205 3м17205 Слика Висат Ленти 8 Мали, 8 Пара, Бела, 16 Брои

Команда 17205 3м17205 Слика Висат Ленти 8 Мали, 8 Пара, Бела, 16 Брои

DEN 158.24

Тековен
Во продавницата

ВКЛУЧУВА-8 Пара Мали, Бели Командни Ленти За Виси Слика (вкупно 16 ленти); 4 Пара држат 4 килограми Максимална големина на рамката од 8 инчи х 10 инчи. УКРАСУВАЊЕ БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ-Збогувајте се со дупки, траги или лепливи остатоци на вашите ѕидови; Командната Слика Висечките Ленти ЗА 3М се лесни за УПОТРЕБА и помагаат вашите ѕидови да изгледаат убаво. НЕ СЕ ПОТРЕБНИ АЛАТКИ-Закачете рамки за слики, ѕидна уметност, огледала, ѕидни часовници, знаци, даски за суво бришење, украси за празници, табли од акустична пена и друг декор за домот каде што сакате без клинци или чекан. СИЛНИ И РАЗНОВРСНИ-Командните Ленти силно се држат на различни внатрешни површини, вклучувајќи обоени ѕидови, готово дрво (обоен или лакиран брод, ормани или врати), обоен бетонски блок од гареж, ламинат, стакло, плочка, метал, други мазни површини. ОТСТРАНУВА ЧИСТО-Преуредување кога инспирацијата штрајкови. Овие закачалки за слики не оставаат лепливо лепило зад себе. Совршен за вашиот дом, стан, дом и канцеларија. Да, под услов предметот да е во рамките на ограничувањето на тежината наведено За Командната Слика Виси Ленти. Ние не препорачуваме виси таписерија или други ткаенини. За украсни чинии, проверете дали има мазна површина за лепење на лентата. Не закачувајте вредни или незаменливи предмети. Не, Командната Слика Висечките Ленти се само за еднократна употреба. Командните Закачалки За Слики (Универзални И Платнени Закачалки) може повторно да се користат со Лента за Полнење На Командата (видете ги упатствата за повеќе информации). Тие можат да се користат во која било насока.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди