.

.

New
Божественост Машки Крилја Како Орли Христијански Вратоврска

Божественост Машки Крилја Како Орли Христијански Вратоврска

DEN 447.84

Тековен
Во продавницата

Полиестер ОДЛИЧНО ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА - оваа вратоврска е погодна за сите прилики, особено за свадби, забави, дипломирање, црква, свечен бизнис, матурска, секојдневна секојдневна и така натаму. Совршен подарок за денот на вљубените, денот на таткото, Божиќ, роденден, велигден и сопруг, син, тато, младоженци итн. УНИКАТЕН ИНСПИРАТИВЕН ДИЗАЈН - оваа вратоврска" исаија 40 : 31 Орли Сива " носи изглед обележан и со стил и со самодоверба, доволно софистициран за да се истроши за убава свадбена забава, но доволно лежерен за носење на работа. Тоа е најдоброто од двата света!. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ОБЛЕКА - оваа духовна, елегантна вратоврска е долга 58 инчи и широка 3,5 Инчи непосредно пред врвот (Стандардна Ширина За Возрасни). Вратоврската е спектакуларно добро изработена, користејќи материјал што ви дава удобно чувство. Шевовите и конецот се прекрасни. Квалитетната интерлинација го олеснува врзувањето на совршен јазол. Високата контрола на квалитетот значи дека нашата вратоврска може да се користи долго време. ВНИМАТЕЛЕН и ИНСПИРАТИВЕН - Произведен Од Свансон Кристијан Подароци - "Подароци Кои Инспирираат". Нивната примарна страст е службата Што Бог Ги повикал да ја направат, а Тоа е да го споделат Евангелието каде и да одат и да им помогнат на другите да го сторат истото преку производите и услугите што ги обезбедуваат. Над 80 години обезбедување инспиративни подароци. ВАШИТЕ ПОДАРОЦИ СЕ НАШАТА ГАРАНЦИЈА-Ако не сте среќни, вратете го вашиот подарок во рок од 30 дена за да добиете целосна наплата. Повеќе од 80 години во бизнисот за правење подароци, се погриживме секој уникатен подарок што го создаваме да биде рачно изработен со интегритет и најдобрите материјали за да се осигураме дека нашите клиенти добиваат подароци со највисок квалитет по прифатлива цена што не можат да ги најдат никаде на друго место. Прикажете ги вашите крилја со Оваа Христијанска Вратоврска. Тие што чекаат на Господа ќе ја обноват својата сила; тие ќе се качат со крилја како орли.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди