.

.

New
КОЛЕР К-45921 - ДФ-К7 Позлатена Ливада Декоративна Плочка Со Платина Акценти, Проѕирна Сина Боја

КОЛЕР К-45921 - ДФ-К7 Позлатена Ливада Декоративна Плочка Со Платина Акценти, Проѕирна Сина Боја

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Украсени со текстурен цветен модел На Проѕирна Сина позадина Платина акценти. Вклучува шест полски плочки од 2 1/2 на 8 инчи кои формираат два полни мурали. Координира со други производи со позлатен ливада дизајн.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди