.

.

New
Богатствата НА каролина Bb3836sh4 Малтешки Шаховска Табла Зелен Поводник Или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки За Клучеви, Држач За Ѕид На Решетката За Палто, К

Богатствата НА каролина Bb3836sh4 Малтешки Шаховска Табла Зелен Поводник Или Држач За Клучеви, Ѕидни Куки, Држач За Куки

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куката се отвора околу 1 инч. Произведено во САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Малтешки подароци, Малтешки колекционерски предмети, Малтешки Клуч Кука. Држачот За Поводник со Една Кука е широк 4,25 инчи и висок 7 инчи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 инчи од основата. Куката се отвора околу 1 инч. Произведено во САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Малтешки подароци, Малтешки колекционерски предмети, Малтешки Клуч Кука. Плочката е направена од Табла и е монтиран на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. тежина на предметот-0,25 килограми.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди