.

.

New
Леоса Кратки Сиви Перики За Бели Жени, Пикси Исечена Перика Со Тресне Сива Коса Перики За Жени Сива Омбре Синтетичка Кадрава Коса Перика Сива Пикси Перики За Бели ?

Леоса Кратки Сиви Перики За Бели Жени, Пикси Исечена Перика Со Тресне Сива Коса Перики За Жени Сива Омбре Синтетичка

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Материјал : увезени влакна Отпорни на висока топлина, синтетички кратки фризури перика Боја : Кратка Сива перика со удирања за црни жени. Дизајн на капа : Капаче за перика со роза Што Дише, многу удобно. Кратките перики за пикси за црни жени големината на капачето на перика е 21,25 - 22,25 инчи (Просечна Големина На Капачето), прилагодливи ремени. Текстура : Нагласи Русокоса Кафеава Меки Слоевита Коса Перика, кратки афроамерикански жени перики. Модерен и стилски перика за замена на косата изгледа природно, реално, многу убаво и женствено. Вклучена е парцела : Кратка пикси перика *1 + Подароци(капа за перика + + трепки за очи + бб клипови). ●Сиви Перики Висококвалитетен Материјал● : овој квалитетен стил на перика е кратка перика со пикси со шишки, природен е и мек изгледа како вашата коса. оваа слоевита кратка перика е лесна за стилизирање. ●Кратка Големина На Капачето За Перики : сивата Омбре пикси перика има меки, прилагодливи ремени за да одговараат на повеќето глави со големина/форма (Просечен Обем На Главата Од 21,5" - 22,75"), можете да ја прилагодите куката во внатрешноста на капачето до точната големина за да одговара на вашата глава. ●Безбедност на материјалот€ : оваа кратка перика за сечење пикси е изработена од синтетички влакна отпорни на топлина, Синтетички Влакна За Коса Со Врвен Квалитет, Класична Стилска Коса За Секојдневна Употреба и Совршен фустан за ноќта на вештерките, концерти, забава со костими,тематски забави, свадби, состаноци, работно место и која било друга пригода. `+Пикси Намалување На Перика Боја Дисплеј : Краток Сива Мешавина Црна Перика; Фотографиите што ги гледате се од вистинската перика што ќе ја добиете. Ние даваме се од себе за да направиме точни фотографии, но поради осветлување, агли на камерата и различни резолуции на мониторот. боите може да изгледаат малку поинакви. Ако имате било каков проблем со производите што сте ги добиле, ве молиме контактирајте не навреме, нашата цел е да ви дадеме задоволително решение во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди