.

.

New
Фанас 6 Инчи 2 парчиња Афро Издувам Продолжување На Конска Опашка За Црни Жени Кратка Синтетичка Афро-Издувана Опашка За Природна Коса, Клип На Откачена Пунџа Со Кад

Фанас 6 Инчи 2 парчиња Афро Издувам Продолжување На Конска Опашка За Црни Жени Кратка Синтетичка Афро-Издувана

DEN 234.88

Тековен
Во продавницата

Материјал : Висококвалитетно продолжување На Конска Опашка отпорна на топлина Од Синтетички влакна Афро Издувам, Пакетот вклучува : 1 парчиња афро откачени кадрави лиснати влечки за влечење, Должина : Приближно 6 Инчи Без пролевање, мека и природна како човечка коса. Променете го стилот на косата за неколку секунди. Тоа ви овозможува да пробате поинаква фризура. лесно се закачува и добро се вклопува афро лиснато опавче за природна коса, Секој Ќе помисли дека тоа е вашата природна опашка со врвка за коса. Големина : дијаметарот на кадрава опашка со врвка е 6".Дизајн со средна големина и еластична капа , прилагодлива еластична лента, мрежа за дишење, Безбедна и удобна ,изгледа природна убавина. Стил : 2 парчиња /поставете афро издувам продолжување на конска опашка подобро задоволете ги вашите потреби. Оваа пунџа за коса можете да ја носите за возврат или да ја врзете косата во двојно опавче за носење. Тоа може лесно да го промени вашиот стил на коса. Парчињата коса од конска опашка изгледаат сосема природно без да светат на сонце, што ве прави поубави и елегантни. Носете продолжување на косата со опашка, ќе добиете многу комплименти. Таа е погодна за жени, девојки и слатки деца. Како да носите афро издувам продолжување на конска опашка : само ставете ја сопствената коса во опашка, закачете го продолженото парче со врвка и чешли и одете! Прекрасната афро издувана опашка за природна коса ќе ви даде удобност и шарм, подебела, мека, лесна, удобна, лесна за носење се вашите причини за избор на кадрава опашка со врвка. Погоден За сите Прилики : пунџата афро Шињон е погодна за сите прилики како Што се Ноќта на Вештерките, концертот, модната ревија, тематската забава, свадбата, состаноците, секојдневното носење и многу повеќе. Носете го и ќе добиете реален и природен изглед!. Зошто Да Изберете Фанас 2 парчиња Афро Издувам Врвка Конска Опашка ? Афро лиснатите парчиња коса изгледаат толку природно, секој ќе помисли дека ова е ваша коса! Афро Здивната Опашка е совршена за денови кога сеуште не сте ја средиле косата, но не сакате да го спортувате изгледот на опашката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди