.

.

New
Skechers Женски Екстремни 2.0 Патики

Skechers Женски Екстремни 2.0 Патики

DEN 3.33

Тековен
Во продавницата

Решетката единствена Влошка За Мемориска Пена Со Воздушно Ладење. Плови во спортски стил и амортизирана удобност носејќи Скечери Skech-Air® Extreme 2.0 оваа врвка се одликува со атлетска рамна плетена мрежа и синтетички горен дел со Мемориска пена со Воздушно Ладење® амортизирана влошка и видлива средна ѓон со воздушно амортизирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди