.

.

New
Munchkin® Декоративни Метал Бебе Порта Продолжување, Компатибилен Со Портата Модел MKSA0658-011 Во Бронза, 5.5

Munchkin® Декоративни Метал Бебе Порта Продолжување, Компатибилен Со Портата Модел MKSA0658-011 Во

DEN 3.00

Тековен
Во продавницата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Компатибилен Со Декоративниот Метален Притисок Munckin Mount Baby gate (модел MKSA0658-011) во бронза. Содржи (1) продолжување од 5,5 инчи-број на ставка : 31176, број на модел : МК0080, бронза. Достапно во големини од 2,75 инчи, 5,5 инчи и 11 инчи, ова продолжување на портата за бебиња може да се комбинира за да опфати различни отвори до 54". Потребно е собрание за возрасни. Ако треба да ја продолжите Декоративната Метална Порта За Бебиња Мунккин, можете да го направите тоа со овие екстензии на бронзени порти достапни во различни големини за да ви дадат совршено вклопување. Осигурајте се дека сте одвоиле момент за да го измерите отворот каде што сакате да ја поставите безбедносната порта. Овие екстензии може да се комбинираат за да опфаќаат различни отвори до 54" и се достапни во три големини : 2,75", 5,5" и 11". Оваа екстензија одговара само На Декоративната Метална Порта За Бебиња Мунккин, број на ставка : 31134, број на модел : МКСА0658-011.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди