.

.

New
Меморија Лејн Од Лунт Стерлинг Сребрена Салата Вилушка 6 1/4

Меморија Лејн Од Лунт Стерлинг Сребрена Салата Вилушка 6 1/4

DEN 2.67

Тековен
Во продавницата

Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост-1940. Производител : Лунт. Меморија Лента Од Лунт стерлинг сребрена Салата Вилушка 6 1/4; Во Шемата Меморија Лента Од Лунт. Не е монограмиран и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди