.

.

New
Јуник Дизајнира 10 Годишнина Шолја За Кафе За Неа, 11 Унци, 10-годишнина Од Бракот Чаша За Сопруга, Десет Години, Десетта година, 10-Та Година

Јуник Дизајнира 10 Годишнина Шолја За Кафе За Неа, 11 Унци, 10-годишнина Од Бракот Чаша За Сопруга, Десет

DEN 303.52

Тековен
Во продавницата

СМЕШНИ ПОДАРОЦИ-Овие чаши прават одличен подарок! ЖИВОПИСЕН, МНОГУ ЧИТЛИВ ТЕКСТ - По 10 Години Сеуште Си Најдобрата Жена Држи го Тоа Срање. ВИСОК КВАЛИТЕТ - овие висококвалитетни, машини за миење садови и чаши за микробранови печки се направени да траат во наредните години.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди