.

.

New
Xe Серија Електронски Каса, Термички Печатач, 2500 Пребарување, 25 Службеници, Лцд

Xe Серија Електронски Каса, Термички Печатач, 2500 Пребарување, 25 Службеници, Лцд

DEN 5996.32

Тековен
Во продавницата

ПРОИЗВОД SKU : SHRXEA207 Со голема брзина термичко печатење на пад-во 2-1/4" ролна. Осум-линија оператор дисплеј. Напредни можности за известување и беспрекорно поврзување Со Quick Books Pro. XE Серија Електронска Касапрофесионална класа пос регистар има термичко печатење со голема брзина на стандарден пад-во 2-1/4" термички ролни. Дисплејот на операторот со осум линии помага да се намалат грешките на операторот. Карактеристики напредни можности за известување за продажба и беспрекорно поврзување Со Quick Books Pro. Вградениот СЛОТ ЗА КАРТИЧКИ SC овозможува компјутерско поврзување за програмирање, резервна копија и известување (картичката се продава одделно). Лесно додавајте графика, логоа и текст во сметки за сопствен изглед и професионален стил. Автоматскиот даночен систем со најмногу четири даночни табели заштедува време, ја зголемува точноста и обезбедува полесно известување. Тип на дисплеј (и) : ЛЦД; Одделенија За Регистрација : 99; Службеник Тотализатори : 25; Прегради : 4 Фиока За Сметки; 5 Фиока За Монети. Шарп XE Серија Електронски Каса, Термички Печатач, 2500 Пребарување, 25 Службеници, Лцд Прегради : 4 Фиока За Сметки; 5 Ширина На Фиоката За Монети : 13 3/5" Глобален Тип На Производ : Каси-Електронски Каси Тип На Приказ(и) : Лцд Брава(и) : Карактеристики На Печатачот За Заклучување На Клучеви : Топлинска Висина : 11 3/5" Вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 0% Службеник Тотализатори : 25 ДЛАБОЧИНА : 16 1/2" Тежина : 17,6 Фунти Пред-Потрошувач Рециклирана Содржина Проценти : 0% пост-Потрошувач Рециклирана Содржина Проценти : 0% Регистар Одделенија : 99 Цена Пребарување : 2.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди