.

.

New
Modwnfy Нови Родители Подароци за Парови, мама &засилувач; Тато Надвор Должност Стебло Вино Стакло &засилувач; Виски Стакло, Нови Родители Подароци Прв Пат Родителите П

Modwnfy Нови Родители Подароци за Парови, мама &засилувач; Тато Надвор Должност Стебло Вино Стакло &засилувач; Виски

DEN 254.56

Тековен
Во продавницата

Најдобар подарок за нови родители, родители за прв пат, идни родители, родители, парови, мама и тато, нова мајка и нов татко, мама да биде и тато да биде, прв пат тато и прв пат мама, очекувајќи тато и очекувајќи мајка, тато и мама Нашата нова мајка и тато подароци стаклениот комплет е изработен од висококвалитетен стаклен материјал, што ја осигурува неговата безбедност и издржливост. Класичниот дизајн на стакло за виски и стакло за вино го прави удобен за држење, густата основа ја подобрува стабилноста на стаклото и ефикасно спречува излевање, што мора да ви донесе среќа кога вие и вашиот љубовник пиете во исто време. Овој божиќен подарок за новите родители стаклениот комплет е добро спакуван со двокатен бисерен памук, кој може да обезбеди сигурност на стаклото во транзит и може да се испорача во совршена состојба. Виски Стакло Шема : Тато Надвор Должност. Вино Стакло Шема : Мајка Надвор Од Должност. Премиум стаклен материјал. Виски Стакло : 10оз. Вино Стакло : 17оз. Не во микробранова печка. Ве молиме држете ги децата подалеку од нашите нови родители чаша за вино и стакло за виски поставени кога чашата е скршена или полна со течност. Машината за миење садови е безбедна, но предлагаме да ја исчистиме чашата со раце или стаклена четка подолго време на употреба. 1 € Мајка надвор должност Без Стебло Вино Стакло. 1 ● Тато надвор Должност Виски Стакло. НАЈДОБРИ ПОДАРОЦИ ЗА НОВИ РОДИТЕЛИ За ПАРОВИ : Модуни тато надвор од должност виски стакло и мајка надвор од должност без стебло вино стакло се совршени подароци за нови родители, парови, нов татко, нова мајка, тато да биде, мајка да биде, очекувајќи мајка, очекувајќи татко, прв пат родители, мајка, тато, родители. НОВА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОЦИ ЗА МАМА И ТАТО : овој најдобар подарок за стаклен комплет за нови родители ја прави најдобрата идеја за подароци за денот на мајките, денот на татковците, божиќ, роденден, годишнина од венчавката, денот на вљубените, празник, исто така одлично да се даде како подароци за откривање на полот, подароци за туширање за бебиња, подароци за бременост за родители за прв пат, подароци за прво бебе за родители, подароци за новороденчиња за родители, подароци за ПОДАРОЦИ ЗА ПОСЕБНИ ДЕНОВИ.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди