.

.

New
X - DREE 10PCS 600V 15a 5mm Теренот Двојно 2p Pcb Терминал Блок Лента Бариера Црна (10pcs 600v 15a 5mm Теренот Doble 2p Pcb Терминал Блок Лента Црна

X - DREE 10PCS 600V 15a 5mm Теренот Двојно 2p Pcb Терминал Блок Лента Бариера Црна (10pcs 600v 15a 5mm Теренот

DEN 0.67

Тековен
Во продавницата

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; Нето Тежина : 10гр Содржина На Пакетот : 10 ПАРЧИЊА х Терминална Блок Лента Бариера; Номинална Вредност : 600В 15А. Терминален Чекор : 5,0 мм; Температурен Опсег : - 40С ДО 150С. Боја : Црна, Сребрен Тон; Позиција : 2 Позиции(Боја : Црнец, Тоно Платеадо; Позиционен : 2 Позиции. Име на производ : Терминална Блок Лента Бариера; Вкупна Големина : 15х23мм/0,6 "х 0,91" (Л*В) (номбре дел продукто : Барера де тира терминал; тамањо општо : 15х23мм / 0,6' х 0,91 '' (Л * В). 10 ПАРЧИЊА 600 V 15a 5mm Теренот Двојно 2p Пхб Терминал Блок Блок Бариера Blackdespription : 100% и висок квалитет, пролет пхб терминал блок лента бариера.Терминална лента бариера, лесна за инсталирање и одвојување.Терминалот ЗА ПХБ е широко користен во речиси целата електронска опрема, како што се мали електронски часовници, калкулатори, општ компјутер, опрема за комуникациска електроника итн.0 Опис На Шпански 10pcs 600w 15a 5mm Теренот Doble 2p Pcb Терминал Блок Лента Лента Blackpais de Fabricacién : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; Пезос Neto : 10g Contenido de paquete : 10pcs x barrera de tira de bloque de терминал; Храброст номинална : 600 ° 15apaso de терминал : 5,0 Мм; Ранго Де Температура : -40 ° c 150 ° CCOLOR : Негро, Тоно Платеадо; Posicion : 2 Позициониеномбре Дел Продукто : терминал Барера Де Тира; тамањо општо : 15x23mm / 0,6' x 0,91 '' (l * w).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди